0

2017 Yılbaşı İçin Çok Farklı Bir Hediye

Evet arkadaşımız başlığımız gibi çok farklı bir hediye tanıtımı yapacağım.Sizde bana gak vereceksiniz. Hediye denilince aklınıza ne geliyor. Durun ben söyleyeyim. Bir kutu içinde sevdiğinize alınan bir eşya geliyor. İnsanların %99 bu şekilde düşünüyor.Çünkü yılların verdiği alışkanlıklar bizi buna yönlendirdi. Hal böyle olunca sıradışı hediyeler daha akılda kalıcı olacaktır.Gelin sizde biraz olağanın dışına çıkın ve fark yaratın.Nasıl mı çok farklı bir hediye alarak.Gelelim bizim hediye önerimize.

Hediyemiz somut elle tutulur bir şey değil.Günümüz teknolojinin gelişmesine uygun bir hediye.Hediyemiz profesyoneller tarafından hazırlanmış sevdiğinizi dile getiren bir video. Video sadece size özel hazırlanacak.Uzun yıllar saklayacaksanız harika bir hatıra. Peki benim bilgisayar bilgim yok.Video montaj bilgim yok.Olmaya bilir olanan arkaaşlardan yardım alacağız.Arkadaşın işi bu.İşinde ehil. Sadece uygun bir ödeme ile kısa sürede bu işi bitecek.Size teslim.Siz ister youtube atın.İster evinizde televizyonda izleyin.

Hediye siparişi vereceğiniz site freelancer iş yapanların toplandığı yer.Freelancer sistemi günümüz dünyasında bilhassa yurtdışında oldukça revaçta olan bir iş modeli. Evlerinde para kazanan uzmanlar. Bu site yurtdışındaki iş modellerinden esinlenerek ülkemizde açıldı. Epeyce işlek bir site.Duymamanız normal. Fakat mesleği internet sektöründe olan kişilerin hepsi bu siteyi bilir bir kısmı da burada alışveriş yapmıştır. Uzun lafın kısası site oldukça güvenilir .İçiniz rahat olsun.Ayrıca sitede güvenlikli ödeme sistemi var. Parayı verdim ya adam işi bitirmezse diye korkmayın.

bionluk

Hediye alınacak siteye ulaşmak için buraya tıklayınız

Hediyemizde özür dilemek, sevdiğinizi dile getirmek, evlenme teklifi gibi bir çok konuda video hazırlanabilir. Size gelecek video full HD(1080p) kalitesindedir. Çok acil olması halinde 1 günde teslim. Video hazırlayan kişi güvenilir daha önceki işleri ve müşteri yorumlarını görebilirsiniz.

Hediye nasıl alınır?

  1. Siteye üye oluyorsunuz. bionluk.com
  2. Hediye linkine gidiyorsunuz. Tıkla
  3. Şiparişi veriyorsunuz.
  4. Ödemeniz sitenin havuzuna düşer.Zamnında teslim etmezse sipariş iptal edilir ve paranız geri iade edilir.Ve satıcı hakkında olumsuz yorum yazarsınız.

 

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir