1

Ahşap Sudoku Oyun Takımı

Son zamanlarda sudoku merakı git gide yayılmakta. Gazetelerin bulmaca ekinin artık vazgeçilmezleri arına girmiş durumda. Bilhassa matematiksel hızlı düşünmeyi geliştirdiği için eğitimceler çocuklar içinde bu bulmacayı önermekte.

Sudoku meraklılarına göre sudoku çözmek bir zevk ve bağımlılık. Otobüste, birini beklerken, pazar sabahında yan,  her zaman sudoku oyununu kağıt ve kalemle çözebilirsiniz?  Masaüstü Sudoku Oyunu ofisinizin yada evinizin en vazgeçilmez popüler oyunu olacak! Şık tasarımı ve 100 adet oyunu ile Sudoku  hastalarına ilaç gibi gelecek.

Masanızın üstünde satranç tahtası gibi sudoku tahtasınıda koyabilirsiniz. Masaüstü Sudoku Oyunu’nun 81 büyük, 81 küçük parçası, 100 adet puzzle’ı ve 4 zorluk derecesi vardır. Tahtadan yapılmıştır.

Sudoku hediyesi erkeklere hediye, sevgiliye hediye yada doğum günü hediyesi yada öğretmenelr gününde matematik öğretmenize hediye edilebilir. 24 Kasım Öğretmenler gününün yaklaması sebebi ile matematik öğretmeninize bu sudoku oyunu takımını hediye edebilirsiniz. Branşı ile son derece alakalı olan bu hediye matematik öğretmeninizi sevindirecektir.

Bunun yanında erkeklere hediye yada sevgiliye hediye olarak bu ürünü düşünebilirsiniz.Güzel kalıcı bir hediye. Yorumlarınızı ve hediye önerilerinizi merakla bekliyoruz.Bu yazımızda öğretmenler günü için hediye tanıtmıştık.

1.Öğretmenler günü cüzdan hediyesi için tıkla  2. Öğretmenler günü Duvar Saati  hediyesi için tıkla

3. Öğretmenler günü özel kalem  hediyesi için tıkla  4. Öğretmenler günü hediye seçenekleri için tıkla

Sevgiliye hediye seçenekleri için burayı tıklayınız.

Doğum günü hediye seçenekleri için burayı tıklayınız

Sudoku hediyesini satın almak için tıklayınız.

admin

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir