0

Bilişim Sektöründe Çalışanlara Hediye

Son günlerde internet sektöründe çalışanların sayısı epeyce arttı. Bu gidişle daha da artacak gibi duruyor. Bu sektörde çalışanlara aşağıda bir kaç hediye önerim oalcak.

Emlak bilişim sektöründe çalışanlar için güzel ucuz ve işlevsel bir hediyem olacak.Emlak usb bellek.Oldukça ince bir usb kart gibi cüzdanda saklayabilirsiniz. Flash bellek üzerine arkadaşınızın çalıştığı firmanın logosunun basılmasını hediye alırken isteyebilirsiniz. Flash bellek 4 gb

emlak-ofisi-kart

hemen-siparis-ver-butonu

 

 

Masa üzerindeki dağınıklığa son vermek için sizlere yeni bir hediye önerimiz olacak. Arkadaşınızın masası oldukça dağınık ise tam arkadaşınıza göre bir hediye önerim olacak. Bir çok özelliği bir arada barındırabilen bir hediye. Umarım beğenirsiniz. Hediyemizde aşıdaki özelliktedir.

Set içeriği:
1 x Kalemlik
1 x Ataşlık
1 x Saat
1 x Bantlık
4 x USB çoklayıcı
2 x AAA pil

Kullanılan her bir parça ayrılabilir.

lexon-mini-totem-ofis-seti_500

hemen-siparis-ver-butonu

 

 

Biraz mizipçe bir hediye olacak.Bilişim sektöründe çalışan arkadaşınızın gerçi pek mesai kavramı olmak ama bu hediyemiz belki hoşunuza gidebilir.Saate sadece iple çekilen mesai saatlerin son saatleri var. 4 ve 5. Komik güzel bir hediye olabilir.

optimistic_office_clock_iyimser_ofis_saati_500

hemen-siparis-ver-butonu

 

 

Bilişim sektöründe çalışan arkadaşınıza yada patronlar bütün çalışanlarına bu hediyeyi alabilir. Kurumunuzun logosunun bulunduğu güzel bir şapka. Arkadaş için biraz basit kaçabilir.Fakat şapkaya ayrı bir önem verenler için güzel bir hediye olabilir.

emlak-ofisi-model

hemen-siparis-ver-butonu

 

 

Aşağıda arkadaşlar en çok ilginizi çekebilecek bardak hediyeleri var.Bildiğiniz gibi ofis ortamında çalışanlar çok falza çay ve kahve içerler hatta günlerce su içmeyenler vardır. Durum böyle olunca en çok kullanılan eşyalar bardaktır ve her daim göz önündedir. Alınacak bardak hediyesi çok yerinde olacaktır. Bu bardakların sıradan olmaması çok iyi olacaktır ki bilişim sektöründeki kurumların logolara verdiği önem çok fazladır ki logo onların yüzleridir. Bu yüzden bardakta çalıştıkları kurumların logoları olmaları ortama uyma açısından iyidir.Birde slogan eklediniz mi tadından yenmez hale gelebilir.Bu hediyelerin fiyatları da uygun.

sirketlere-ozel-logolu-kupa-bardak-model-2_500 sloganli-karton-bardaklar_500

hemen-siparis-ver-butonu

 

 

Bu hediyemiz halk arasında epeyce yaygın fakat ben yine de bir tanıtmak istedim. Dünyaca ünlü film yıldızlarına verilen oscar ödülleri heykeli. Bu heykelin altında bulunan yere şirketin en çalışkanı, yılın bilişimcisi vb kelimlerle harika bir masa üstü eşya hediyesi yapabilirsiniz.Oscar heykeli 30 x 9 x 9 cm ebatlarında, 300 gram ağırlığındadır. Kararmaz ve hep parlak altın sarısı renktedir.

oscar_odulu_oskar_basari_heykeli_buyuk_boy_500

hemen-siparis-ver-butonu

 

Bilişim sektöründe çalışanlar için bir başka güzel bir hediye. Sunum kalem kumandası olacaktır. İşe yarayıcı harika bir hediye. 15 mt mesafe etkili. Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi USB ile bilgisayarınızla kablosuz bir bağlantı kurar ver power point üzerinde sayfa değiştirme, ekran karartma, lazer ile işaretleme işlemlerini kolayca kullanabilirsiniz.

kisiye_ozel_usb_baglantili_sunum_kalemi__500

hemen-siparis-ver-butonu

 

Bilişim sektöründe çalışanların en büyük sıkıntısı aldıkları sıcak içecekleri içmeyi unutmaları. Büyük bir sıkıntı.Bu duruma bir çözüm bulmak gerekli. Çünkü yoğun çalışma temposu ile gözünün önündeki çayı uçmayı unuturlar.Dikkatleri bilgisayara olduğu için yanında biri yere düşse görmez. Bu soruna çözüm bulundu. Bilişim sektöründe çalışanlara bu hediyeyi alarak ona çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz.Termos bardak.İçine konulan sıcak yada soğuk içeceklerin ısısını uzun süre muhafaza etme imkanı tanır. Kişiye Özel Termos Bardak 18 cm yüksekliğinde ve 8 cm çapındadır, üzerine lazer işleme yöntemi ile belirttiğiniz isim yazılmaktadır

kisiye_ozel_termos_bardak_500

hemen-siparis-ver-butonu

 

 

Bilişim sektöründe en çok kullanılan ise hiç şüphesis usb bellektir. Bu usb belleklerin özel olması bu sektörde çalışanlar için ayrı bir yeri olacaktır. Usb belleklerin bol olduğu yerde bellekler çok karışır ve bu bellek kimin soruları çokça sorulur.Bu soruna çözüm ise aşağıdaki hediyedir.Tam 8GB kapasitede olan Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek’in en dikkat çekici özelliği üzerine sahibinin isminin kalıcı olarak kazınacak olması.

kisiye_ozel_led_isikli_akrilik_usb_bellek_500

hemen-siparis-ver-butonu

 

Bilişim sektörünün en çok sevdiği google için güzel bir hediye. Google dövmeli bir kupa seveceğinizi umuyorum

5800

hemen-siparis-ver-butonu

 

Oldukça yakılıklı güzel bir hediye daha. Artık her tarafımızda usb bellek ihtiyacı doğuyor.Bir yandan telefon şarj bir yandan usb bellek için bir yandan hardisk için vb . Eee ne olacak mutlaka usbs çoklayıcısı şart.Bu durumda güzel bir hediye bu ihtiyacı giderecektir.

tasarim-harikasi-spider-coklu-usb-adaptoru

hemen-siparis-ver-butonu

 

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir