2

Çiftlere Özel Yastık

Erkeklerin en bir sürü beğenisini galip gelen ödül seçenekleriyle karşınızdayız! Adam arkadaşınıza ne ödül alacağınıza hüküm veremediyseniz sizlere en kocaman yardımı sunacak durumda olan bu hediyelere bir sürü birşey borçlanacaksınız. Adam arkadaşınızı hem bir bir sürü şaşırtacak hem bir de bir sürü sevinçli edecek durumda olan bu ödüller bir sürü konuşulacak. Sevginizi meydana koymanızda sizlere en kocaman takviyesi temin edecek durumda olan bu ödül alternatifleri adam arkadaşınızın aşkınıza durumda olan bakış açısını tamamıyla farklılaştıracak. Erkeklere ödül – ile ilgili kendine güvenmeyenler bu farklı ödüller yardımıyla itimat kazanacaklar. Erkeklere ödül sunmanın esasında ne civarı neşeli olabileceğini kanıtlayacak durumda olan ürünler gören herkesi bir sürü etkileyecek. Adam arkadaşınızın mutluluğu sizlere yansıyınca geçmişinize işaret eden anımsayabileceğiniz iyi bir zaman bırakmış olacaksınız.

satin-al1

Çiftlere Özel Romantik Yastıkların üstünde Mr. ve Mrs. (Bay ve Kadın ) ibareleri yer alıyor . Anında yanlarına bizzat isimlerinizi yazdırdığınızda hem sizlere aynı zamanda eşinize özel iki tane yastığa – oluyorsunuz.
Beyaz saten kumaş üst kısmına kırmızı kalpler ve bizzat isimlerinizle Eşlere Özel Romantik Yastıklar, yalın ve klasik tek tasarıma – .
Sevgililer Bugünü armağanı fikirleri aralarında kaybolduysanız, eşinize dekoratif ve manalı tek armağan – istiyorsanız Eşlere Özel Romantik Yastıklar tam da sizlere yönelik .
Yumuşak elyaf dolgulu, dikdörtgen şeklindeki Eşlere Özel Romantik Yastıklar 45 x 27 x 10 cm ebatlarındadır.

yastık

admin

2 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir