0

Donan Kupa

Donan kupa hediyesi ile içeceklerinizi uzun süre soğuk tutabilirsiniz. Kupanın içinde çabuk donabilen özel bir sunu var. Kupayı öncelikle kısa bir süre buzluğa koyuyoruz. İçindeki özel sıvı kısa sürede donuyor.  İçine kola, ayran, meyve suyu gibi soğuk içilen sıvıları koyuyoruz ve içeceğimiz uzun süre soğuk kalıyor.

Kupanın kenarlarına hapsedilmiş, kolay donan, güvenli bir sıvı bulunur. Kupayı buzlukta 1 saat kadar bekletmeniz gerekiyor. Kupanızı buzlukta 1-2 saatten fazla tutmayınız.Ayrıca buzluğunuzun soğukluk derecesine dikkat ediniz.Aksi takdirde bardağınız çatlayabilir.

Sıcak yaz aylarında insanlar içeceklerini soğuk buz gibi içmek isterler. İnsanlar sıcaktan bunalmış nerdeyse bayılma noktasına gelmişlerdir.Buz gibi içeceklerle serinlemek isterler fakat içeceklerimizde bir kaç yudumdan sonra ılımaya başlar ve keyif başlamadan biter. Donan bardak size bu konuda yardımınıza koşuyor.

Donan bardak kış aylarında da kullanabilirsiniz.Örneğin ben kolamın ve meyve suyumu yaz kış soğuk içmek isterim. Bu yüzden bu ürün soğuk içecek sevenler için yaz ve kış kullabilinir.

Donan bardak hediyesinden sizlere bir kaç tane almanızı öneririm. Misafirler geldiğinde bir kavga çıkma olasılığı oldukça fazla.Donan bardak fiyatları bu aralar uygun fiyata satılmakta.Yaz ayları gelmeden bir an önce temin edin derim ben. Hatta 10 tane falan donan bardak almanız hem cep sağlınıza hem vucut sağlığınıza yararlı olacaktır

Donan Bardak Fiyatı 9.90 TL

Donan Kupa Kapasitesi:  400 ml 

Donan Kupa Yüksekliği: 15 cm 

Çap: 8 cm.

Donan kupa Maksimum kapasite: 440 ml.

Satın almak için tıklayınız

 

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir