0

Erkeğe Hediye Çeşitleri

Erkeklere hediye çeşitlerine hoş geldiniz. Arkadaşlar sizler 2 tane bir birinden ilginç erkeğe hediye çeşitleri hakkında bilgi vereceğiz.Hediyeyi alabileceğiniz güvenilir sitenin adresini de sizlerle paylaşacağız.

Piramit saat hediyemiz erkeğe hediye çeşitleri arasında en ilginç olanı diyebiliriz. Oldukça orjinal olan bu hediyemizin fiyatı şuan itibari ile 29.90 TL. Piramit Saat 4 ayrı bölümden meydna gelmektedir..En altta sabit duran zemin üzerinde sırasıyla saat, dakika en üstte de saniye göstergesi bulunmaktadır. Bu göstergeler sürekli dönmekte.Evde saatten ziyade dekoratif malzeme olarak da kullanılabilir.

Sipariş vermek için buraya tıklayınız

 

erkeklere hediye çeşitleri

erkeklere hediye çeşitleri

 

Arkadaşlar sizlere yeni bir hediye daha tanıtmak isterim. Bu hediye piyasaya daha yeni düştü.En azından ben daha yeni gördüm.Fakat sürekli bu sektörü takip eden biri olarak benim kanaatim hediyemiz Türkiye piyasasına yeni girmiş durumda. Dünya küremiz görenleri şaşkına çevirecektir. Çünkü hiç bir yere bağlı olmaksızın havada asılı durmaktadır. Erkeğe hediye çeşitleri arası da en en ilginç olanlarından biridir.

Ofislerde masaların üzerinde güzel bir aksesuar olabilir.

Ölçüleri: • Yükseklik: 275 cm • Genişlik: 19 cm • Küre çapı: 13 cm

Erkeklere hediye çeşitleri arasında olan manyetik dünyayı

Satın Almak İçin Buraya Tıklayınız.

Erkeklere Hediye Çeşitleri

Erkeklere Hediye Çeşitleri

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir