0

Erkekler İçin Yılbaşı Hediyeleri

Arkadaşlar sizlere bu yazımızda yaklaşan yılbaşı için erkeklere alınabilecek hediyeler üzerinde duracağım. Erkekler için yılbaşı hediyesi olarak ne alabilirim sorusuna yanıt vermeye çalışmadan önce sitemizin ilgili kategorilerinden farklı hediyelere de ulaşabilirsiniz.

1. Erkekler için yılbaşı hediyeleri ( Metal Kalemlik)

Metal kalemlik hediyemizin yapı malzemesi metal fakat ılışa gelmişin dışına çıkarılarak kaplama desenleri seçiminize bağlı olarak rakamlar, sayılar ve kırtasiye malzemesi seçilmiş. Hediyemiz basit görülebilir fakat ofisler için harika bir dekoratif hemde işe yarayan bir malzeme. Ayrıca Metal kalemlik hediyemizin her bir tasarımın 3 renk seçeneği mevcut. Bence fiyatı da son derece uygun. Erkekler için yılbaşı hediyesi ne alacağım diye düşünmeyiniz bu hediyeyi almanızı öneririm.

Fiyatı : 14:90 

Satın Almak İçin Tıklayınız

 

2. Erkekler için yılbaşı hediyeleri ( Ayakkabı Konu Giderici )

Erkek arkadaşınızın ayağı çok kötü kokuyor. O zaman siz ona hayatının iyiliğini yapın yılbaşında ayakkabı konu gidericisini alın ve hediye edin. Kimsenin kalbini kırmadan yoğun çalışma şartlarınında etkisi olan ayakkabı kokusunu bu şekilde gidermiş oluyorsunuz. Erkekler için yılbaşı hediyeleri arasında alışılagelmişin dışında bir hediyemiz. Ayakkabı koku gidericisinin fiyatı da oldukça uygun

Fiyatı: 9:90

Satın Almak İçin Tıklayınız

 

3. Erkekler için yılbaşı hediyeleri ( Dokunmatik eldiven )

Arkadaşlar artık devir dokunmatik telefon devri. Soğuk kış günlerinde ise dışarıda ne yazık ki eldiven ile telefonu kontrol etmekte zorlanıyoruz. Çünkü telefon parmaklarımıza göre dizayn edilmiş. Eldivenin pamuklu yüzü istediğimiz performansı vermiyor. Dokunmatik ekran çalışmıyor. Bu yüzden soğuk kış günlerinde telefonu rahatlıkla kullanabilmek için erkekler için yılbaşı hediyesi olarak bu hediyeyi almanızı şiddetle öneririm.

Fiyatı: 24:90

Satın Almak İçin Tıklayınız

 

 

 

4. Erkekler için yılbaşı hediyeleri (Duvar saati)

Sevgili bayanlar evinizin duvarlarında tasarım harikası duvar saatleri istiyor musunuz? Cevabınız evet ise yılbaşında eşinize bu hediyeyi alarak iki işi bir aradan yapmış olursunuz. Hem evinize harika bu duvar saati alınız hemde eşinizi yılbaşında sevindirmiş olun. Güzel ülkemin akıllı kadınlarına da bu yakışır. Duvar saatlerin çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar Elvis Presley Cam Duvar Saati, Beatles Cam Duvar Saati, Atatürk Cam Duvar Saati, Taksim Tünel Cam Duvar Saati, Pizza Kulesi Cam Duvar Saati, Nostalji Tren Cam Duvar Saati, Londra Cam Duvar Saati, Paris Cam Duvar Saati, Nostalji Araba Cam Duvar Saati

Fiyatı: 29:90

Satın Almak İçin Tıklayınız

 

5. Erkekler için yılbaşı hediyeleri ( ipad kılıfı)

Yılbaşında teknoloji meraklasını erkekler için kitap görünümündeki ipad kılıfını tavsiye ederim. Harika bir havası var. Tozlu raflardan alınmış eski bir Kitap Görünümlü Ipad Kılıfının içinden teknoloji harikası mükemmel bir ipad çıkacak. Bence ipadi olan erkek tanıdığınız bundan daha iyi bir hediye almanız zor.Galiba yersiz iddialı konuştum.Bir anda gaza geldim.ama gerçekten güzel bir hediye olabilir. Yapı malzemesi deridir.Hırsızlar içinde bir aldatmaca olabilir. Çünkü dışarıdan göründüğünde bir kitap.Erkekler için yılbaşı hediyeleri arasında.

Satın Almak İçin Tıklayınız

 

 

6. Erkekler İçin Yılbaşı Hediyeleri (Notbook Kılıfı)

Kitap görünümündeki Iphoneden sonra notbooklarınız içinde kitap görünümlü çanta tanıtmak istedik. 

Sıradan siyah laptop çantaların dışına çıkmanın artık zamanı gelmedi mi? Eski bir kitap görüntüsündeki bu laptop çantası, akıllı tasarımı ile hem dizüstü bilgisayarınız dış etkilere karşı koruyor, hem de çalınma riskini azaltıyor.Bilgisayarı bir kitap gibi kitaplığında taşınabilir.

Fiyatı:49:90 Aynı gün kargo

Satın Almak İçin Tıklayınız

 

 

 

 

 7. Erkekler İçin Yılbaşı Hediyeleri ( Kişiye Özel Çikolata )

Erkeklere  yılbışında sevgi sözlerinizi yada yeniyıl dileklerinizi çikolataya yazmak ister misiniz?  Sizler için belirlediğiniz sözcük çikolata üzerine yazılıyor. Çikolata üzerine 11 harften ve 2 satırdan yani toplamda 22 harften oluşan bu Kişiye Özel Çikolata ile sevdikleriniz mesajını çok net ve çok lezzetli şekilde alacak…Ürünü satın alırken çikolatanın üzerine yazılacak kelimeyi ilgili bölüme yazıyorsunuz

 

Fiyatı: 47.52 TL

Satın Almak İçin Tıklayınız

8.Erkekler için yılbaşı hediyeleri (Sihirli Kupa)

Allahım daha neler göreceğiz.Sihirli kupamıza istediğiniz fotoğrafın baskısı yapılıyor özel bir malzeme kullanıldığı için kupanın içindeki sıvı soğuk ise siyah sıcak ise sizin belirlediğini resim görünüyor. sıvı zamanla soğudukça fotoğrafınız ağır ağır kararıyor.Yılbaşında beraber çektirdiğiniz fotoğraf baskılı bu kupayı hediye edebilirsiniz.

Fiyatı: 29:90

 1. Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri
 2. Yılbaşı Hediyeleri Erkekler için
 3. Erkekler için Yılbaşı Hediyeleri
 4. Yılbaşında Erkeklere Hediye Fikirleri
 5. Erkeklere Hediye Olarak ne Almalıyım?
 6. Erkeğe İlginç Yılbaşı Hediyeleri
 7. Erkeklere Yılbaşı Hediyeleri
 8. Erkekler için Mütevazi Yılbaşı Hediyeleri
 9. Erkekler için Yılbaşı Hediyeleri
 10. Yılbaşı Hediyeleri Erkekler İçin

Sipariş vermek ve detaylı incelemek için buraya tıklayınız.

 1. Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri
 2. Yılbaşı Hediyeleri Erkekler için
 3. Erkekler için Yılbaşı Hediyeleri
 4. Yılbaşında Erkeklere Hediye Fikirleri
 5. Erkeklere Hediye Olarak ne Almalıyım?
 6. Erkeğe İlginç Yılbaşı Hediyeleri
 7. Erkeklere Yılbaşı Hediyeleri
 8. Erkekler için Mütevazi Yılbaşı Hediyeleri
 9. Erkekler için Yılbaşı Hediyeleri
 10. Yılbaşı Hediyeleri Erkekler İçin

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir