0

Erkeklere Özel Hediye Fikirleri

Sizlere bu yazımızda erkeklere özel hediye fikirleri üzerinden elimizden geldiğince durmaya çalışacağım. Planımız az laf çok hediye üzerine kurulu olcak.Resimlerin hemen altında ürünü güvenilir bir şekilde satın alabileceğiniz siteninde adresi olacak. Ben sizin için köle gibi çalıştım.Elimden geldiğimce beğendiğim ürünleri buraya ekleyerek sizlerle paylaştım.

Erkeklere özel hediye fikirleri denildiğinde erkeklere has bir hediye olacak ve farklı alanlardan bir birinde olabildiğince farklı tarz hediyelerin tanıtımını yapacağız ki siz birden fazla fikir edinin diye. Başlayalım bakalım.

 

Erkeklere özel hediye fikirlerimizden birincisi mausepad ve not defter özelliğini kendinde barındıran hediyemiz. Mausepad internet tarayıcısı özelliğindedir ve 80 sayfadan oluşmaktadır. Mause üzerinde çok rahat hareket edilmektedir.

Ürün: 12:90

Satın Almak İçin Tıklayınız 

Erkeklere özel hediye fikirlerinden bir tanesi de kitaplık tutucu. Kitaplık tutucuları oldukça sevimli görür görmez ilgimi çekti sizlerle paylaşmak istedim.İki kafadarın hayatlarında ki tek iş kitapları biri itiyor biri tutuyor.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/morph_bookends_morph_kitap_tutucu/

Bu kez dolar mendil ile karşınızdayız. Erkeklere özel hediye fikirleri arasında bam başka bir hediyemiz. Dolar hiç bu kadar ayaklar altına alınmamıştı.Ben para ile burun silerim diyen erkekler için uygun bir hediye.

Satın almak için tıkla.

Kişiye özel karne hediyemiz ile karşınızdayız. Hediyeyi sipariş ederken bütün bilgilere siz belirliyorsunuz. Sadece ders kısımları sabit. Komik eğlenceli bir hediye olabilir.Ben beğendim.Kişiye özel bir hediye olduğu iin dünya üzerinde bu hediyenin bir eşi benzeri olmayacak.Hediyeyi aldığını erkek kendini özel hissedecektir.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/kisiye_ozel_ogretmenime_karne/

Erkeklere özel hediye fikirlerinden mesai saati hediyesi. Saat üzerinde mesainin bittiğini haber veren sadece 5 ve 6 rakamları var.

İlgili konu için tıklayınız

Fare kapanı görünümlü küllük hediyesi. Erkeklere özek hediye fikirlerinden belkide en ilginç olanı. Hediyeyi alacağınız erkek sigara çok içiyorsa sigarayı bıraktırmak istiyorsanız bu hediye tam size göre. Elini kapana kaptırma korkusu ile sigaraya karşı bir korku sağlıyoruz. Bu arada kapan kapanıyor haa.

Satın almak için tıklayınız

 

 

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir