1

İlkginç Bir Hediye – Elektrik Veren Kalem

Sürekli kaleminize iş arkadaşlarınız kesik mi atıyor.Bir yılda yüzlerce kaleminizi kaybediyor musunuz.Bu durum sizi çok rahatsız ediyorsa yada bir başka arkadaşınız bu durumları yaşıyor ve çok rahatsız oluyorsa tam size göre biraz gırgır biraz muzipçe bir hediye.

Kalemimizin adı şok kalemi.! Şok Kalemi sizden izinsiz kullanan kişi ucunu açmak için tepesine bastığında hiç ummadığı bir şok yiyecek! Bu sayede kalemininizi kaybetmek artık bir tarih olacak.Şok kalemi merak etmeyin asla size şok vermeyecek.Çünkü basmalı gibi görünen kalem aslında çevirmeli.Yani ucunu açabilmeniz için kalemi çevirmelisiniz.Fakat bu sırı sadece siz bildiğiniz için kaleminizi çalan yada sizden izinsiz kullananlar bu özelliği bilmediği için ilk bakışta basmalı olarak görünen kalemi kullabilmek için kalemin tepesine basacaklar ve hiç ummadıkları bir çok yaşayacaklar.
Önemli not: Bu kalem ufak elektrik şokları verdiği için onu çocuklardan ve kalp pili takan kişilerden uzak tutunuz.

Fiyatıda gayet uygun

Hediyeyi satın alma linki için tıklayınız

 

admin

One Comment

  1. Bu tarz ürünleri piyasa fiyatının yarısına hatta daha azına sahip olabileceğiniz bir yer var ve gerçekten adına yakıştığı gibi buldun mu alcan dedirtten cinsten..

    Sadece bir öneri..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir