0

Kişisel Size Özel Facebook Kitabı

Günümüzde sosyal medyanın yeri hayatımızın her yerinde. Resimlerimizi, düşüncelerimizi, beğendiğimiz video ve resimleri arkadaşlarımız hakkında yorumlarımı sosyal medyada paylaşıyoruz. Sosyal medyanın lideri de tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de facebook.

Girişimciler yeni bir hediye modeli üzerinden durmuşlar. Facebook’ta ki zaman tünelinde paylaştığınız her şey yaptığınız yorumlar sizin hakkınızda yapılan yorumlar, resimleriniz vb bilgileri toplayıp sizin için bir kitap oluşturuluyor. Bu hazırlanan kitap tamamen size özel oluyor ve hayatınızı somut hale geliyor.

Kişiye Özel Facebook kitabı kendinize, sevgilinize, doğum gününden bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Facebook kitabı hazırlanırken kimsenin haberi olmaz ve 4 günde kargoya verileceği vaat ediliyor.Facebook kişisel kitap hazırlanırken istediğini tarihten yada istediğini tarih aralığını seçebilirsiniz.

Facebook kitabından 6 adet farklı kapak tasarımı vardır.Kapakta istediğiniz resimi kayabilirsiniz. Sevgiliye hediye yapacaksanız beraber çekilmiş fotoğrafınızı yada doğum günü hediyesi olacaksa arkadaşınızın çocukluk yada bebeklik fotoğrafını seçebilirsiniz.

Sevgiliye yada doğum gününde verilecek bir hediye olan facebook kişiye özel kitap kuşe kağıda basılmıştır. Önemle belirtmek isterimki facebook şifrenizi kimseye vermeniz gerekmiyor. Bir uygulama ile arkadaşınızı seçiyorsunuz. Siparişi veriyorsunuz ve size özel facebook kitabını beliyorsunuz.

Hediye sitesi kitabın 4 günde hazırlanacağını vaat etmiş durumdadır.

Sipariş Vermek İçin Tıklayınız

 

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir