1

Maço Erkeklere Hediye

Evet arkadaşlar birazda maço erkekleri düşünelim dedik. Erkek arkadaşınız, tanıdığınız, eşiniz biraz maço olabilir. Maço erkeklere ne tür hediye almalıyım sorusuna biraz bizde cevap arayalım dedik.Bir kaç sonuca ulaştık ve sizinle paylaşmak istedik.Şimdi maço erkeğe gidip kalpli bir hediye bir anlam ifade etmeyebilir.

Sizlere bu konuda ilk hediyemiz sakal bıyık seti. Büyük ihtimal maço erkeklerde sakal, bıyık vardır. Yapıları gereği de sakal ve bıyıklarına son derece önem verirler. Sizlere de bu konuda onlara bu hediyeyi alarak gerçek anlamda mutlu edebilirsiniz.

Satın Almak ve Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız

 

 

2. Maço erkeklerin genlerinde mutlaka araba sevgisi vardır. Bu sevgi genlerden geldiği için önüne geçilemez.Hatta “Arabayı mı yoksa benimi çok seviyorsun? demiş olabilirsiniz. Araba sevgisi anlatılmaz yaşanılır.Sizde maço erkeklere araba tasarımlı duvar saati hediye ederek mutluluktan havaya uçurabilirsiniz.

Satın Almak ve İncelemek İçin Tıklayınız

 

 

3.Maço erkeklerinde genlerinde birde futbol sevgisi vardır. Maç izlerken kendilerinden geçerler. Sağı solu yıkarlar.Hayat onlar için o an durur. Takımları yenildiklerinde o hafta mutsuz olurlar. Yendiğinde o hafta bir mutlu bir mutlu olurlar. Ağzı kulaklarına varır. Şampiyonluğu kaybettiklerinde kuytu bir köşede sokakta ağlarlar. Bu tip maço erkeklere futbol topu görünümlü kumanda hediyesi yerinde bir seçim olur.

Satın Almak ve İncelmek İçin Tıklayınız

 

 

admin

One Comment

  1. Güzel site. Bir daha hediye almadan önce bir kez buraya bakacağım.Önümüz yılbaşı belki o zaman tekrar gelirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir