0

Öğretmene hediye seçenekleri ve fiyatları

Sevgili ziyaretçilerimiz bu tanıtım yazımızda öğretmene hediye seçenekleri ve fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Öğretmenler gününe az bir zaman kalan hediye alma telaşı içine düşmüş durumdayız.Tabi maddi olarakta bir sınırımız var. İşte size bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Öğretmeninize özel bir sertifikaya ne dersiniz? Sadece öğretmeninize özel ve dünyada eşi ve benzeri olmayan bir hediye. Öğretmenler günü hediye seçeneklerinden olan sertifika 39:90 TL dir.

Sipariş vermek için tıklayınız

 

 

Öğretmeninizmi hep size karne verecek sizde ona verin.Dersler sabit notları tamamen siz belirliyorsunuz. Dersler matematik, kimya gibi değil de ders anlatma, iyi not verme, gibi. Öğretmeninize ironik bir hediye vermek istiyorsanız bu kişiye özel karne hediyesini ben şahsen öneririm.

Fiyatı:34:90

Sipariş vermek için tıklayınız

 

 

Öğretmeninize özel oskar ödülü. Resimde yılın en iyi annesi yazmakta siz bunu yılın en iyi öğretmeni yazdırabilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim oskar ödülüne istediğinizi yazdırabiliyorsunuz fakat 40 karakteri geçmemeli.

Fiyatı 24:90

 Satın almak için tıklaynız

Pinokyo kalem ve kalemlik. Bu hediyemiz hakkında detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Fiyatı: 22:90

Satın almak için tıklayınız

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir