0

Öğretmeninize Özel Üstünde İsmi Yazan Kalem Hediyesi

Öğretmenler günü giderek yaklaşmakta. Verecek olduğunuz hediyenin dünyada bir eşi benzeri  olmasını istemiyorsanız.Size üstünde ismi yazan deri kılıfınında bulunduğu kişiye özel kalem hediyesini öneririz.

Öğretmenlerin hayatta en çok kullandıkları malzeme şüphesiz ki kalemdir.Her an yanlarında mutlaka bir kalem bulundururlar. Bu gibi özel günlerde çoğunlukla kalem hediyesi alırlar. Hepsi üç aşağı beş yuları bir birine benzer. Fakat sizin alacağınız kalemin dünyada bir başka benzeri yok. Çünkü kalemin üzerinden istediğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz.İster öğretmeninizin adını yazdırır, ister bir sevgi sözcüğü yazdırırsıınız. Üstelik kalem oldukça kaliteli olup yanında muhafaza amaçlı şık bir deri kılıfı bulunmakta.

Öğretmeninize Özel Üstünde İsmi Yazan Kalem Hediyesi sarı deri kılıf içinde, parlak krom toka ve boğumlu, tutma kısmı deri dikişlidir ve 16 karaktere kadar yazı yazabilirsiniz.

Öğretmenler günü hakkında daha öncede bir hediye tanıtım yazımız olmuştu.O öğretmenler günü hediyesi yazımıza gitmek için buraya tıklayınız.

Ürün Ölçüleri
Kalem : Standart       Kılıf : 3x14x3cm
Fiyatı: 55 TL

Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayınız.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir