0

Öğretmenler Gününde Alınabilecek Hediyeler

Sayın misafirlerimiz sizler bu yazımızda yaklaşan öğretmenler gününde öğretmeninize alınabilecek hediyeler üzerinde duracağım.Öğretmenler gününde arkadaşlarınızdan farklı bir hediye almak ve öğretmeninizi mutlu etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Aşağıda tanıtımını yapacağım hediyeler öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler arasında olup her yerde bulunması zordu. Sınıfta da sanırım sadece sizin hediyeniz emsalsiz olur.

Öğretmenler gününde komik bir kalemlik hediyesi almak isterseniz bu yukarıda resmi bulunun tükenmez kalem kapaklı hediye olabilir. Seramikten üretilmiş bu harika kalemlik aynı klasik tükenmez kalemlerin kapakları görünümündedir. 20 cm boyundaki bu kalemlik ile birçok kalemi saklayabileceksiniz.

Hediyeyi güvenle alabileceğiniz siteye gitmek için lütfen buraya tıklayınız.

Ruj kalem hediyesi.Dış görünüş olarak ruj fakat bir kurşun kalem.Bayan öğretmenlerinize öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler içinde yer alabilir. Ruj özelliği yoktur, sadece tükenmez kalem özelliği taşımaktadır.

Hediyeyi güvenle sipariş verebileceğiniz siteye gitmek için lütfen buraya tıklayınız

Öğretmeninizin sürekli kaleminin bitmesine hem siz hemde öğretmeniniz üzülüyorsa bu hediyeyi size öneririm. 40 cm uzunluğunda kalın oldukça gösterişli bir kalem.  Kelem rengi ve gösterişi ile geçmişi hatırlatma.

Hediyeyi güvenle alabilmek için lütfen buraya tıklayınız.

 

Bu hediyemiz de kalem ve not defterini sürekli kaybedip sizden sürekli kalem isteyen öğretmeniniz için. Not defteri ve kalem bir birine entegre halinde.Kale kaybetmek artık tarih olacak.

Hediyeyi güvenle alabileceğiniz siteye gitmek için lütfen buraya tıklayınız.

Erkeklere hediye, doğum günü hediyesi yada sevgiliye ilginç hediyeler bulabilmek için lütfen buraya tıklayınız

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir