0

Oskar Ödülü Hediyesi

Şimdi tanıtacağım hediye erkek arkadaşınıza, sevgiliye, babanıza, abinize, annenize, dedenize yani herkese olabilir. Büyük boy bu Oskar Ödülü hediye verdiğini yakınızı çok sevindirecek kendisini özel hissetmesini sağlayacak. Sadece Hollywood yıldızlarının aldığı bu görkemli ve anlamlı hediyeyi artık sizin yakınlarınızda alacak.Hediyeyi alan sevgiliniz yada babanız evinin baş köşesinde hediyeninizi gururla sergileyecek.Her gelen bu hediyenin çok ilginç olduğu ve kimden aldığını soracak.Akıllarda unutulmayacak bir edineceksiniz.

Heykel altın görünümde altı ahşaptan oluşmaktadır.Büyük boydur. Ahşap üzerinde plakada yılın enleri bulunmaktadır.Buaraya istediğinizi yazdırbilirini bu yüzden her kesime hediye olarak verilebilinir.

Örneği “yılın babası” “Yılın Annesi” Yılın Sevgilisi” yada biraz ironi katarak çapkın arkadaşınıza ” Yılın Çapkını” Yada bir arkadaşınıza ” Yılın İneği” gibi  yazılar yazıdırabilirsiniz.

Oscar Heykeli hediyesi , altın sarısı renktedir. Son derece  kaliteli özel zemin üzerine tutturulmuş.Oscar heykeli 30 x 9 x 9 cm ebatlarında, 300 gram ağırlığındadır. Kararma yapmaz.

Hediyeyi güvenle şuan indirimde alan aşağıdaki adresini vereceğim alışveriş sitesinden alabilirsiniz

 Hediyeyi satın almak için lütfen buraya tıklayınız.

Hediye hakkında sizinde yorumlarınızı bekliyoruz.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir