0

USB Girişli Fan

Şu sıcak günlerden oldukça etkinlenmekteyiz.bu günlere en iyi gidecek olan hediye serinletme aletleridir. İş ortamının yoğun olması ve mekan darlığı nedeni ile büyük cihazları ne yazıkki gönül rahatlığı ile kullanamıyoruz. Şimdi sizlere güzel, şık, kullanışlı ve işlevsel bir hediye tanıtacağım.Sonra bana dua edeceksiniz.

 

Beyaz plastik gövdeden, yeşil köpük bıçaklardan oluşan yel değirmeni şeklindeki bu fanı ister USB girişinden bağlayarak, ister 3 adet AAA pil ile çalıştırarak, serinlik sorununu çözün. Ofiste sıcaklıktan bunalmanıza rağmen masa başından kalkamayacak kadar yoğun olduğunuz günlerde, basitçe tasarlanmış, kişisel masaüstü USB Yel Değirmeni Fan ile serinleyin. Fanı bilgisayarınızın usb girişine takıyorsunuz başlıyor fan çalışmaya sonra bir ferahlık, bir serinlik sizi mutlu ediyor.Bütün sıkıntılarını uçup gidiyor.

 

Yaz aylarında erkeklere alınabilinecek en güzel hediye. Erkeklere hediye konusunda sizlere yardımcı olduysam ne murlu bana.aşağıdaki adresten ürünü satın alabilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde ürünü alacağınız siteye ulaşmak için buraya tıklayınız.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir