0

Uzaktan Kumandalı Kameralı Helikopter Hediyesi

Erkeğe hediye seçeneklerinden sitemizdeki tanıtımını yaptığımız diğer ürünlere göre biraz daha pahalı bir hediye  fakat verilen paraya değer. Meraklısına güzel bir hediye.Şimdi uzaktan kumandalı kameralı halikopter hediyesinin tanıtımına.

Parrot AR Drone 2.0 ile özgürlüğü tatmanın zamanı geldi. ! uzaktan kumandalı kameralı halikopter  sahip olduğu High Definition ana kamerası sayesinde görüntüyü programını yüklediğini uzaktan kumandasından izleyebilirsiniz. Bir nevi insansız hava racı gibi. Sensörler sayesinden cihazın hızı ve yerden yüksekliğini görebilirsiniz.  Uzaktan kumandalı kameralı helikopter ın en büyük yeniliği ise artık iPhone ve iPad’in yanısıra Android telefonlar ve tabletler ile de kontrol edebilecek olmanız!

Erkeklere hediye ne alacağım diye artık fazla düşünmeyniz.Hediyeyi alacağınız erkek biraz havacılığa meraklı ise bu hediyeyi beğenmemesi mümkün değil.

Hediyemiz havada iken kamerası ile görüntü almakta ve bunu sizin cihazınıza kaliteli bir şekilde aktarmaktadır.Bu videoları sosyal paylaşım sitesinde yada bloğunuzda yayınlayabilirsiniz.Oldukça dikkat çekecektir.  Otamatik iniş programı vardır.Yönettiğiniz cihazın özelliklerine görede vücut hareketi ile halikopteri hareket ettirebilirsiniz.

Ürünü almak ve yakından incelemek için buraya tıklayınız.

Ürünü kredi kartından ödeyebilirsiniz.Taksit imkanı vardır.Site güvenilirdir.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir