1

Yılbaşı Hediyeleri Erkek

Arkadaşlar yılbaşının yaklaşması ile akıllara yılbaşında şu adama ne hediye alsam diye akıllarınızdan geçiriyoruz. Bir türlü karar veremiyoruz. Yok mu koca memlekette bir hediye diyoruz. Hediye sitelerine giriyoruz site içinde kaybolup gidiyoruz.Neden bu hediyeleri derli toplu koymazlar ki diyoruz. Bu işi bilen bir Allah’ın kulu yok mu diyoruz.Diyoruz da diyoruz. E ne yapacağız. Biz yılbaşında alınabilecek hediyeler konusunda biraz fikir vermek istiyoruz.

Erkeklere hediye konusunda siz bayanlar aslında biraz fazla detaylı düşünüyorsunuz.Aslına bakarsanız o kadar ince eleyip sık dokumanın bir anlamı yok. Erkekler yapıları gereği olaylara genel bakarlar.İnce ayrıntıları yaşamazlar.Onlar için hediye her zaman değerlidir. Fakat dikkat etmeniz gereken konu hediyenin işi yararlığı önemlidir. Örneğin bayanlara kolye hediyesi yada bir kavanozdaki seni seviyorum mesajları çok anlamlı bir hediye iken erkekler için bir anlam ifade etmeyebilir

 

Bu yüzden anların her daim işlerine yarayacak bir hediye erkeklere fazlası ile mutlu etmeye yetecektir.Ha unutmadan söylemeliyim erkekler büyümeyen çocuklardır onlar için oyuncaklarda alabilirsiniz.Oyuncak derken yanlış anlamayın pepe oyuncağı falan değil biraz yetişkinlere hitap edecek oyuncaklar peki ne olabilir? Bu oyuncaklar dronlar, uzaktan kumandalı arabalar, helikopterler vb.

Sizlere erkeklere hediye konusunda bir bilgi daha vermek istiyorum.Erkekler için arabanın ayrı bir yeri ve önemi vardır.Bilmeyeniz yoktur ama ben hatırlatmak için yazıyorum.Sizlere bir başka önerim arabalarında kullanabilecekleri bir şey almak onları fazlası ile mutlu edecektir. Demedi demeyin.

Fotoğraftakini görünce anlayamayabilirsiniz.Yanlış anlamayın bende görünce kısa bir süre acaba bu nedir dedim.Bu alet araç içinde bardak tutcu görevi görüyor.Vites kutusu yanındaki boşluğa koyuyorsunuz.yolculuk esnasında bardağın içindeki içeceğin dökülmemesini sağlıyor.

Bu telefonlar arabada derttir.Durduğu yerde durmaz bu yüzden sizlere bu telefon tutacağını öneririm. Kendisi küçük fakat yaptığı iş büyüktür.Çokta satılan bir hediyedir.Fiyatıda uygun bence bir düşünün derim.

 

 

 

admin

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir